Перейти до вмісту

Гімн України

Повідомлень в темі: 106

Опитування: Чи встаєте Ви коли звучить Гімн України? (126 користувачів проголосувало)

Чи встаєте Ви коли звучить Гімн України?

1. Так, завжди встаю (68 голосів [53.54%])

Процент голосів: 53.54%

2. В деяких випадках (54 голосів [42.52%])

Процент голосів: 42.52%

3. Ніколи (5 голосів [3.94%])

Процент голосів: 3.94%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#61 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 607 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 15.08.2007 – 18:59

Перегляд дописуAlbert (15.08.2007 17:00) писав:

В СРСР вірно ставились до дебільних націоналістів, і поки такі як ти мучились на засланні, в державі був порядок.
Брехнею і міфами живуть пустоголові націоналісти в "незалежній Україні", яка прогнила наскрізь і з кожним роком перетворюється на помийницю. Ще не здохла Україна, але, сподіваюсь, скоро це станеться. :yes:
Я от одного не можу зрозуміти... Ти чого взагалі українською пишеш? ну але повертаючись до теми.. Взагалі тобі ще довго чекати того про що ти мрієш... Адже власне те що ти зараз бачиш наявність національного гімну написаного національною мовою, яка надалі існує і доводить що нація ще має збереженц часткову але цілісність... А щодо гімнів поляків і українців, то обидві держави пережили часи Ссссссссср і як вони мали свій гімн після цього писати?
  • 0

#62 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 15.08.2007 – 19:10

Перегляд дописуAlbert (15.08.2007 17:00) писав:

В СРСР вірно ставились до дебільних націоналістів, і поки такі як ти мучились на засланні, в державі був порядок.
Брехнею і міфами живуть пустоголові націоналісти в "незалежній Україні", яка прогнила наскрізь і з кожним роком перетворюється на помийницю. Ще не здохла Україна, але, сподіваюсь, скоро це станеться. :)
Сдухайте шановний....неподобається у незалежній Україні йдьте у країну подібну ло СССР - до Росії, там вам буде добре...і не заважайте нікому тут жити... :yes:
  • 0

#63 Style)r

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 329 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 15.08.2007 – 19:29

Перегляд дописуМонета (28.07.2007 20:04) писав:

Завжди встаю, коли грає Гімн України. :yes:
А от мої недолугі однокласники сміялися з мене на останньому дзвонику через те, що я підспівувала і рука була на серці! :) :)
то не однокласники, то бидло :lol:
  • 0

#64 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 15.08.2007 – 19:40

Перегляд дописуOlezhek (15.08.2007 20:29) писав:

то не однокласники, то бидло :yes:
То точно, мені знайома така ситуація - колись на одному святі ми грали у волейбол, і почав грати гімн - я став і поклав руку на серце, більшість людей також, але були й такі які спокійнесенько собі грали далі...і сміялися з нас...то не українці...вони просто існують на цій землі.
Тому хочу сказати молодим та старим - будьте українцями, адже встаючи коли грає гімн Ви виказуєте повагу перш за все собі, батькам та своїй нації(народу) і звичайно ж державі. А якщо не поважати цю державу - навіщо ж у ній жити..га?
  • 0

#65 Agata

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 162 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 19.08.2007 – 01:45

я часто буваю на спортивних змаганнях, на відкритті сезону завжди грає гімн, здебільшого встають всі, я і мої друзі завжди підспівують, особлива атмосфера на матчах збірної України! Коли весь стадіон в один голос співає...(правда деякі забувають що приспів повторюється 2 рази :blink: ) вже ради такого варто хоч раз сходити на матч збірної...
Та що там казати, я наш гімн поставила на будильник свого мобільного,так що хоч не хоч а завжди встаю :)
  • 0

#66 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 19.08.2007 – 08:02

раніше я була байдужою. Ні, я поважала гімн, але не вставала щоразу як він грає. зараз встаю і тримаю руку на серці...
  • 0

#67 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6665 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 03.05.2008 – 20:06

А я не буду вставати, поки його на змінять на щось пристойне. бо такий гімн - це позор! Наша Верховна Зрада, з усіх пісень вибрала найгіршу.
Сам я за пісню Тараса Петрененка - "Україна".
  • 0

#68 Ти_чи_підросла

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 160 повідомлень
  • Місто:Місто ГЕРОИ КИІВ

Відправлено 03.05.2008 – 20:24

Все у гімні влаштовує,тільки не подобаються слова "Ще не вмерла Україна" звучить це не дуже доречно і взагалі
так,ніби ось ось має померти.Я так не вважаю.Я думаю,що ми ростем.Відповідно щось у гімні та і треба змінити...
  • 0

#69 Mypk@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:Чернігів-city:)

Відправлено 03.05.2008 – 20:25

встаю завжди,навіть,якщо вдома на дивані сиджу....
  • 0

#70 young

Генеральний писар

• Користувачі
  • 558 повідомлень
  • Місто:рочка**

Відправлено 03.05.2008 – 21:25

Мені зі школи привили повагу до гімну, а тому встаю кожен раз, як його чую..
  • 0

#71 Sink

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 03.05.2008 – 21:37

Перегляд дописуТи_чи_підросла (3.05.2008 21:24) писав:

Все у гімні влаштовує,тільки не подобаються слова "Ще не вмерла Україна" звучить це не дуже доречно і взагалі
так,ніби ось ось має померти.Я так не вважаю.Я думаю,що ми ростем.Відповідно щось у гімні та і треба змінити...
Я можу помилятись, але схоже, що оці початкові слова Чубинський запозичив з польського гімну "Єще польска нє згинела...". Ну, в ті часи це було актуально і для України, і для Польщі, бо не мали державності...
  • 0

#72 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 03.05.2008 – 22:30

Перегляд дописуDarkLordVillis (3.05.2008 21:06) писав:

А я не буду вставати, поки його на змінять на щось пристойне. бо такий гімн - це позор! Наша Верховна Зрада, з усіх пісень вибрала найгіршу.
Сам я за пісню Тараса Петрененка - "Україна".
дурня, якщо зараз встаєш - то найкращий гімн у світі не підніме. Поганий, "галімий", не підходить....нехай - але він НАШ, який вже є, і хіба через це ВАРТО шанувати символи своєї Батьківщини.
  • 0

#73 Стріла

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень

Відправлено 05.05.2008 – 15:09

Я завжди встаю, коли чую Гімн і кладу руку на серце. Тоді відчуваєш його силу.
Наш Гімн дуже оптимістичний, і це класно. У свідомість українця врізається думка, що все ще у нас буде добре.
  • 0

#74 макарена

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 05.05.2008 – 15:23

Класний у нас Гімн, такий героїчний, могутній ( аж на сльозу пробиває :rolleyes: )...гріх не встати, коли чуєш такий прекрасний Гімн! :brovy: :ggggg: :)

Повідомлення відредагував макарена: 05.05.2008 – 15:24

• 0

#75 eXpert

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 05.05.2008 – 15:45

У нас прекрасний гімн, я завжди встаю і кладу руку на серце коли він звучить, дуже приємно слухати його і розуміти, що Україна вільна і незалежна держава. А ті хто сидять склавши руки то це люди які хочуть підкреслити свій пофігізм до нашого гімну та України в цілому. Будьмо патріотами :rolleyes: , а якщо ні то намагайтеся встати під час виконання гімну хоча б в знак поваги до України.
  • 0

#76 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 05.05.2008 – 20:16

Перегляд дописуeXpert (5.05.2008 16:45) писав:

У нас прекрасний гімн, я завжди встаю і кладу руку на серце коли він звучить, дуже приємно слухати його і розуміти, що Україна вільна і незалежна держава. А ті хто сидять склавши руки то це люди які хочуть підкреслити свій пофігізм до нашого гімну та України в цілому. Будьмо патріотами :rolleyes: , а якщо ні то намагайтеся встати під час виконання гімну хоча б в знак поваги до України.
Доки «ще не вмерла...» замість «хай живе», доки «незалежна» замість «вільна» і мільйон інших деталей, ми будемо у дупі. Це дрібнички, на перший погляд, але саме вони визначають суть.

П.В. Я не тільки про гімн писав.

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 05.05.2008 – 20:16

• 0

#77 Ivan 523

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень
  • Місто:Звягель

Відправлено 15.05.2008 – 11:52

Наш гімн чудовий! :D :angry1:
  • 0

#78 Mesnic

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 16 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 30.05.2008 – 17:48

Тільки москаль не встає при гімні україни
  • 0

#79 Пересічний

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень

Відправлено 30.05.2008 – 20:42

Перегляд дописуБілий Дракон (5.05.2008 21:16) писав:

Доки «ще не вмерла...» замість «хай живе», доки «незалежна» замість «вільна» і мільйон інших деталей, ми будемо у дупі. Це дрібнички, на перший погляд, але саме вони визначають суть.

П.В. Я не тільки про гімн писав.
В цьому є рація. Щоб бути незалежним треба мати тих, хто зазіхає, хоче зробити тебе залежним.
Та сама різниця, що хотіти літати і літати.

Мені от що цікаво, де можна почути наш гімн? По радіо, по телебаченню, на урочистостях?
Здається, що він занадто мало лунає. Навіть можливости під нього встати нема.
  • 0

#80 comdev

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень
  • Місто:Kyiv

Відправлено 31.05.2008 – 01:30

ІМНО

В гімні не подобається перше слово. "ЩЕ"
ЙОго можна розцінювати, як крик ворогу, що Україна ще жива, не вмерла, але НЕ означає що БУДЕ жити! Можна розцінювати як "ще не вмерла, але скоро". Вважаю, що із становленням незалежності "ще" не актуально.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних