Перейти до вмісту

Гімн України

Повідомлень в темі: 106

Опитування: Чи встаєте Ви коли звучить Гімн України? (126 користувачів проголосувало)

Чи встаєте Ви коли звучить Гімн України?

1. Так, завжди встаю (68 голосів [53.54%])

Процент голосів: 53.54%

2. В деяких випадках (54 голосів [42.52%])

Процент голосів: 42.52%

3. Ніколи (5 голосів [3.94%])

Процент голосів: 3.94%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 615 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 10.07.2007 – 16:25

Ага, докотилися, що версій гімну маємо багато... А мені особисто образливо, що Верховна зрада затвердила лише перший куплет та приспів державним гімном... В цьому то є плюси - навіть гопи тепер можуть його хоч вивчити... Але вся суть-то в другому та третьому куплетах... А коли грає Гімн України, то я завше встаю, з мене часто лахають мої друзі... дурні ж бо... не вчехляють...
  • 0

#42 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 10.07.2007 – 21:21

Перегляд допису4esterfielter (10.07.2007 17:25) писав:

Ага, докотилися, що версій гімну маємо багато... А мені особисто образливо, що Верховна зрада затвердила лише перший куплет та приспів державним гімном... В цьому то є плюси - навіть гопи тепер можуть його хоч вивчити... Але вся суть-то в другому та третьому куплетах... А коли грає Гімн України, то я завше встаю, з мене часто лахають мої друзі... дурні ж бо... не вчехляють...
Що за другий куплет? Наш гімн обрізаний?
  • 0

#43 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 11.07.2007 – 19:54

Завжди співаю :) :blink: :)
  • 0

#44 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 23.07.2007 – 22:08

Ну ІМХО «Ще не вмерла Україна/и» — це жахливий ляп :cry:. Трохи менший, там де співається про те, як душу за свободу ми віддаємо :cry:
  • 0

#45 maybe*

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 89 повідомлень
  • Місто:українське місто Київ

Відправлено 23.07.2007 – 23:30

звичайно встаю
  • 0

#46 Shoni

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 251 повідомлень
  • Місто:Жидачів, Львівська обл.

Відправлено 24.07.2007 – 00:05

Ще небуло такого дня і такої години, що коли звучить гімн України і я собі сидів і ноль уваги. Зрозумійте це гімн нашої Батьківщини, яка задля нашого ж добра стільки пережила, мені дивно чому багато віповідають "В деяких випадках", має бути одностойна відповідь - "Так, завжди встаю", і позор тому який віповів - "Ніколи"
  • 0

#47 Emika

Генеральний писар

• Користувачі
  • 678 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 24.07.2007 – 14:40

Перегляд дописуShoni (24.07.2007 01:05) писав:

Ще небуло такого дня і такої години, що коли звучить гімн України і я собі сидів і ноль уваги. Зрозумійте це гімн нашої Батьківщини, яка задля нашого ж добра стільки пережила, мені дивно чому багато віповідають "В деяких випадках", має бути одностойна відповідь - "Так, завжди встаю", і позор тому який віповів - "Ніколи"
Їдете Ви автом, слухаєте радіо, виїхали на жваву магістраль - і тут по радіо лунає гімн України. Мабуть, Ви залишитесь вірним своєму принципу - зупините авто, вийдете з нього і встанете. От Вам подякують інші водії :cry:
  • 0

#48 Даня Валуєв

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 140 повідомлень

Відправлено 24.07.2007 – 17:18

Перегляд дописуEmika (24.07.2007 14:40) писав:

Їдете Ви автом, слухаєте радіо, виїхали на жваву магістраль - і тут по радіо лунає гімн України. Мабуть, Ви залишитесь вірним своєму принципу - зупините авто, вийдете з нього і встанете. От Вам подякують інші водії :8:
Питання в темі стосується ситуації, коли людина може встати. Ви б ще написали про паралізовану людину чи людину без ніг.
Не офтопте.

Перегляд дописуLady Of The Flowers (14.02.2006 22:04) писав:

В себе на дивані я для себе знаю, що поважаю свою Україну.

Гагага! Оце так розсмішила!!!
Дуже красномовний вислів про багатьох "патріотів".
Хочу собі в підпис!

Повідомлення відредагував Даня Валуєв: 24.07.2007 – 17:02

• 0

#49 Монета

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень
  • Місто:Січеслав

Відправлено 28.07.2007 – 19:04

Завжди встаю, коли грає Гімн України. :rolleyes:
А от мої недолугі однокласники сміялися з мене на останньому дзвонику через те, що я підспівувала і рука була на серці! :cool2: :unsure:
  • 0

#50 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 28.07.2007 – 22:06

Перегляд дописуБілий Дракон (23.07.2007 23:08) писав:

Ну ІМХО «Ще не вмерла Україна/и» — це жахливий ляп :rolleyes:.

Це не ляп, це історична реальність.
Можна порівняти з нашими сусідами зі схожою долею - Польщею "Jeszcze Polska nie zginęła" та Югославією "Hej Slaveni, još 'te živi Riječ naših djedova". Вони своєї історії не соромились.
  • 0

#51 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 28.07.2007 – 23:05

Перегляд допису-=VJ=- (28.07.2007 23:06) писав:

Можна порівняти з нашими сусідами зі схожою долею - Польщею "Jeszcze Polska nie zginęła" та Югославією "Hej Slaveni, još 'te živi Riječ naših djedova". Вони своєї історії не соромились.
Сама фраза несе негатив. В психології це б назвали програмуванням.
  • 0

#52 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 01.08.2007 – 21:56

Перегляд дописуSilver (10.07.2007 14:08) писав:

хто бачив останній бій Кличка? там той чувак шо співав Гімн так його перекрутив шо впізнати було важко. :D
на мою думку це дуже неправильно що співак на свій розсуд змінює слова державного гімну :angry1:
Одного разу співав Гімн на одному велелюдному міроприємстві. Таке піднесення відчуваєш коли кілька сотень горлянок співають Гімн поклавши руку на серце!
  • 0

#53 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 01.08.2007 – 22:20

Нагадую,тема про УКРАЇНСЬКИЙ ГІМН а не про російський.
  • 0

#54 Raven@

Генеральний писар

• Користувачі
  • 608 повідомлень
  • Місто:файна Юкрайна!

Відправлено 01.08.2007 – 22:58

Завжди встаю і так пощастило, що поруч зазвичай ті, хто розуміє мене, хоча самі ледь не протилежності... Не дуж зручно мені сидіти, коли гімн грає... як злочин. :angry1:
  • 0

#55 ZyZik

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень
  • Місто:Світловодськ

Відправлено 09.08.2007 – 07:05

Перегляд дописуAlter (19.03.2006 22:42) писав:

Встаю лише на людях, бо ліньки. Гімн необхідно змінити. Бо дурниця якась виходить: "запануєм і ми браття у своїй сторонці". Колись це було актуально, але за незалежної України треба змінювати рядки. Та й у вірші: "згинуть наші воріженьки як роса на сонці", а де боротьба з ворогом, чому не уточнюється хто ворог? Бо доведеться довго чекати, поки "воріженьки" нарешті розтануть.
не треба так прямолінійно мислити!!! тут мається на увазі усі вороги України, а не хтось конкретний. ті люди які не поважають нашу країну. і запам*ятай що гімн не змінюють кожен день. гімн-символ держави, її гордість :D

Перегляд дописуМонета (28.07.2007 20:04) писав:

Завжди встаю, коли грає Гімн України. ;)
А от мої недолугі однокласники сміялися з мене на останньому дзвонику через те, що я підспівувала і рука була на серці! :D :cry:
вони просто люди з обмеженим інтелектом. вони не поважають свою країну. я таких людей убивав би B)
  • 0

#56 Albert

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень

Відправлено 14.08.2007 – 16:24

Перегляд допису-=VJ=- (28.07.2007 23:06) писав:

Ну так я й думав, що ваш націоналістичний гімн крадений. Списали в поляків, бо свого розуму немає. :P
І вставати, коли звучить ця ганьба, може хіба що тяжко хворий на голову.
Ви тільки порівняйте гімн радянської України "Живи, Україно, прекрасна і сильна" (дійсно хочеться встати від піднесення) і "Ще не вмерла Україна" (хочеться продовжити "Але вже вмирає"). Для націоналістичної традиції характерно оспівувати передсмертну агонію України. Україна у вас не прекрасна і сильна, а слабка і конаюча, як і українське суспільство після розвалу СРСР. :D
  • 0

#57 immortal_135

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 14.08.2007 – 22:09

Odnoznachno-vstayu v deyakyh vypadkah. Uyavit taku sytuaciyu: v povnomy trleybusi (tramvayi, metro) zvonyt telefon Gimnom Ukrainy :D ... Uyavlyaete sytuaciyu koly ves narod pidryvayetsya i klade ruku na serce???
  • 0

#58 Юна_Лель

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:майжеЛьвів

Відправлено 14.08.2007 – 23:20

Перегляд дописуkYula (10.07.2007 12:21) писав:

На урочистих подіях завжди встаю і співаю (але, правду казати, не дивлячись на прекрасні слова Гімну, вважаю, що для України потрібен інший, більш оптимістичний)
Згідна.
Чесно кажучи,звернула увагу на слова читаючи книжку Оксани Забужко. :D Дійсно,дуже позитивно налаштований люд,коли гімн починається словами "Ще не вмерла Україна.. "(ніби всі тільки й чекають поки її не стане).Знаю,такі асоціації не були заплановані при написанні гімну,але раз вони виникли..
В моїй гімназії гімн співають щопонеділка(хоч знаю так школи,де його виконують щодня),першого вересня,на останній дзвінок і день гімназії.Співаю завжди,звісно стоячи
  • 0

#59 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 15.08.2007 – 00:09

Перегляд дописуAlbert (14.08.2007 17:24) писав:

Ну так я й думав, що ваш націоналістичний гімн крадений. Списали в поляків, бо свого розуму немає. :P
І вставати, коли звучить ця ганьба, може хіба що тяжко хворий на голову.
Ви тільки порівняйте гімн радянської України "Живи, Україно, прекрасна і сильна" (дійсно хочеться встати від піднесення) і "Ще не вмерла Україна" (хочеться продовжити "Але вже вмирає"). Для націоналістичної традиції характерно оспівувати передсмертну агонію України. Україна у вас не прекрасна і сильна, а слабка і конаюча, як і українське суспільство після розвалу СРСР. :D
Ха ха ха.. А в ССССССР так всьо й було.. нехай там собі люди мучаться на засланні, нехай собі живуть під постійним контролем.. А ми давайте співатимемо про те як все було чудово.. Живеш брехнею і міфами живи... Український гімн це не гімн конаючої держави, а гімн держави яка багато чого пережила і витримала... якщо тобі подобаються прогнилі глазуровані тістечка ( СССССр ) то іж ...а я Люблю свою ДЕРЖАВУ, яка бореться зараз із залишками після того смітника про який ти мрійливо згадуєш... Не можна зневажати гімн не залежно якої.. це просто напросто пустоголова і бездушна агресія..

Повідомлення відредагував Вертипузо: 15.08.2007 – 00:10

• 0

#60 Albert

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень

Відправлено 15.08.2007 – 16:00

Перегляд дописуВертипузо (15.08.2007 01:09) писав:

Ха ха ха.. А в ССССССР так всьо й було.. нехай там собі люди мучаться на засланні, нехай собі живуть під постійним контролем..
В СРСР вірно ставились до дебільних націоналістів, і поки такі як ти мучились на засланні, в державі був порядок.

Перегляд дописуВертипузо (15.08.2007 01:09) писав:

А ми давайте співатимемо про те як все було чудово.. Живеш брехнею і міфами живи... Український гімн це не гімн конаючої держави, а гімн держави яка багато чого пережила і витримала... якщо тобі подобаються прогнилі глазуровані тістечка ( СССССр ) то іж ...а я Люблю свою ДЕРЖАВУ, яка бореться зараз із залишками після того смітника про який ти мрійливо згадуєш... Не можна зневажати гімн не залежно якої.. це просто напросто пустоголова і бездушна агресія..
Брехнею і міфами живуть пустоголові націоналісти в "незалежній Україні", яка прогнила наскрізь і з кожним роком перетворюється на помийницю. Ще не здохла Україна, але, сподіваюсь, скоро це станеться. :yes:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних