Перейти до вмісту

Поради новим форумчанам by Marcos

Повідомлень в темі: 74

#1 Marcos

....

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3363 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 14.04.2008 – 23:07

• 78
1. Зареєструйся на форумі. Вибери нік !!!
2. Правила не читай! Ознайомишся з ними коли будеш отримувати попередження від модераторів.
3. З першого разу залиш 10-20 повідомлень в різних темах, так тебе швидше запам’ятають, покажи свій інтелектуальний рівень, замість смайликів або слів “ згодний”, став “ :ggggg: . Згоден”. Така комбінація викличе повагу у інших користувачів
4.Зайди в Політику. Напиши фразу за яку тебе одразу приймуть в коло патріотів: “ Путін дурак “ , “ Москалі за все заплатять” , “ Хочу в НАТО”, “ Тягнибок буде президентом”.
5. Залиш свою фотку . Чим більший розмір, тим крутіше. Теревенчани з обмеженим трафіком та повільним і-нетом, таких, як ти, дуже люблять.
6. В тебе вже 15 повідомлень ? Вітаю! Тобі необхідно відмітитися в спеціальній темі і написати “ А як ви ставитесь до мене?”. Відгуків буде велика кількість, адже в тебе 15 повідомлень!!!
7. В тебе вже 30 повідомлень ? А ти написав цілих 50 в “ Ігри на форумі”! Лічильник не працює ??? Негайно створюй тему про це і задовбуй модераторів
8. Зі своїми 30-ма повідомленням ти вже відома особистість, а в тебе досі репутація “нуль” ?! Негайно створи тему з благанням поставити тобі плюс, або наїдь на якогось модера! Отримаєш плюси від теревенівської опозиції!.
9. Тебе досі не помічають! Ну тоді напиши в релігії, що всі християни покидьки, або те що УПА - не герої!!! Тебе помітять, потім ти про це пошкодуєш))
10. Ти все ще нуль на форумі ?? Заходь в будь-яку тему і сперечайся з усіма. Наприклад “ Дереш - гімно, я читав, але Сімпсони круче”.
11. Зайди в Кохання і створи тему, пофіг про що !!! Кожний новий теревенчанин повинен це зробити!!! Не створюй тему про кунілінгус,анальний секс, некрофілію...на форумі це не модно. Рівень збочення на форумі значно вищий, ніж ти думаєш. Якщо не маєш досвіду у відносинах, все одно пиши свої поради, така традиція .
12. Створи тему, не користуйся пошуком!!! Якщо така тема вже є , то модери її з’єднають , ти ж не дурний займатися таким безглузддям. Ось приклади перших тем для тебе на форумі - “ Онанізм”, “ Росія наш ворог”, “Мене покинула дівчина (хлопець)” , “ Асоціації до аватарів” , “Я люблю Авріл Лавін”. “
13. В кожній темі створюй опитування. Чим більше запитань та відповідей - тим круче !
14. Тепер ти постав перед вибором. Є три шляхи “ Гнати на модераторів”, “Проситися в модератори”, “Просто спілкуватися”. Забудь про третій варіант це не модно, перший та другий можна поєднувати, як і роблять всі просунуті користувачі..
15 На форумі є суд. Це демократія!! Співай оди суду та лякай судом модераторів. Якщо ти флудиш, матюкаєшся тебе захистить суд!!! Пам”ятай це до першого рішення щодо тебе!
16. Пиши скарги ! Пиши як ніколи не писав! Пиши в розпачі, пиши з ненавистю і пам’ятай: модератор це твій ворог. Він заважає тобі розвиватися на форумі і бути прикольним!
17. В тебе вже 100 повідомлень! А тепер нагадай всім падлюкам, хто на цьому форумі є цвітом нації. Матюкайся, ставлючи мінуси в репутації, за це тебе не покарають! Ображайся коли ставлять мінуси тобі. Бажано створити тему “ Федя, за шо ти мені мінус поставив? (” . Наголошуй на тому що репутація це пусте місце для тебе.!
18. Все!... ти вже авторитет!!. Тепер ти маєш право лізти в чужі скарги, можеш називати євреїв жидами, перший раз почитати правила, дізнатися що таке міні чат. Змінити підпис на “ Я придурок. Це круто”, щоб ще більше привернути уваги до себе.

Щасти тобі, любий теревенчанин!!!

Особлива подяка пані Блискавиці за допомогу :ggggg:

P.S.
Прошу не сприймати це як образу когось, це всього лиш збірний образ за моїх два роки існування на цьому форумі.

#2 Misercord

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 488 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 14.04.2008 – 23:19

Як про мене писав... :ggggg: Залишилось гнати на модерів і створити тему в коханні. А над підписом уже працюю :ggggg:
  • 0

#3 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 14.04.2008 – 23:27

смалите :ggggg:

Перегляд дописуMarcos (15.04.2008 00:07) писав:

“Я люблю Авріл Лавін”
:ggggg:
  • 0

#4 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 14.04.2008 – 23:37

Досить влучно все підмічено. Респект! :ggggg:
(Одного не зрозумів...Чому євреїв можна величати жидами тільки після 100 постів? :ggggg: За що їм така дискримінація? 18 пункт вимагає редакції...)
  • 0

#5 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 14.04.2008 – 23:40

Перегляд дописуSotnik (15.04.2008 00:37) писав:

Досить влучно все підмічено. Респект! :ggggg:
(Одного не зрозумів...Чому євреїв можна величати жидами тільки після 100 постів? :ggggg: За що їм така дискримінація? 18 пункт вимагає редакції...)
ґґґ, бо тільки після 100 постів ви зможете помститися у рєпі тим, хто євреїв не називає жидами ;)
  • 0

#6 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 14.04.2008 – 23:44

Маркосе, це було несподівано...вірніше від вас такого не очікувала :ggggg: Тре вийти з клопотанням, щоб перенесли тему в життя порталу :ggggg:
  • 1

#7 Angelus

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 повідомлень

Відправлено 14.04.2008 – 23:45

Цитата

14. Тепер ти постав перед вибором. Є три шляхи “ Гнати на модераторів”, “Проситися в модератори”, “Просто спілкуватися”. Забудь про третій варіант це не модно, перший та другий можна поєднувати, як і роблять всі просунуті користувачі..
Тепер я розумію в чому мій промах... треба різко міняти свій вибір на перший варіант!!!
  • 0

#8 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 14.04.2008 – 23:46

Перегляд дописуЛастiвочка (15.04.2008 00:44) писав:

Маркосе, це було несподівано...вірніше від вас такого не очікувала :ggggg: Тре вийти з клопотанням, щоб перенесли тему в життя порталу :ggggg:
Так, я теж погоджуюся, що ця тема варта бути настановою для новачків у "Житті порталу" ;) ;)
  • 0

#9 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 15.04.2008 – 04:41

пахне баяном інетним, адаптованим під теревені...усміхнуло
  • 0

#10 адуфанчік

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 807 повідомлень
  • Місто:відки і всі

Відправлено 15.04.2008 – 05:00

кумедно))
  • 0

#11 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 15.04.2008 – 08:15

Маркосе,шось раніше я за вами не помічав літературних здібностей:ggggg:
  • 0

#12 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 15.04.2008 – 08:17

Перегляд дописуStuff (15.04.2008 10:15) писав:

Маркосе,шось раніше я за вами не помічав літературних здібностей:ggggg:
то ви погано дивились :ggggg:
  • 0

#13 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 15.04.2008 – 08:17

невже я такою була? :ggggg:
тссссссссс, добре що тем не створювала :ggggg:

а насправді якщо би з самого початку користувачі не були такими зеленими... то модератори не мали б роботи ;)
  • 0

#14 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 15.04.2008 – 08:30

Перегляд дописуMarcos (15.04.2008 09:17) писав:

то ви погано дивились :ggggg:
У вас спав невизнаний талант:ggggg:
  • 0

#15 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 15.04.2008 – 08:53

А ви не помітили, що в даній темі ще ніхто не дописав з новачків? Чи то Маркос їх так налякав, чи що інше?.. :ggggg:
  • 0

#16 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 15.04.2008 – 09:49

Перегляд допису=MAVKA= (15.04.2008 09:53) писав:

А ви не помітили, що в даній темі ще ніхто не дописав з новачків? Чи то Маркос їх так налякав, чи що інше?.. :ggggg:
А ви хіба не знаєте, шо маркос то місцевий БАБАЙКО? )))))
  • 0

#17 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 15.04.2008 – 14:08

Так, пан Маркос - страшний і величний, неприступний і захоплюючий, караючий і банячий;...що тут можна додати?..... влада вабить... :ggggg: :ggggg:
  • 0

#18 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 15.04.2008 – 14:13

Перегляд дописуБлискавиця (15.04.2008 15:08) писав:

Так, пан Маркос - страшний і величний, неприступний і захоплюючий, караючий і банячий;...що тут можна додати?..... влада вабить... :ggggg: :ggggg:

егеж, а ще великий поборник прав і вольностей жидомоскалят ;) ;)
  • 0

#19 Your Bunny Wrote

онотолэ сто карманов.

• Користувачі
  • 765 повідомлень

Відправлено 15.04.2008 – 14:40

счас в цю тему інтіліктуали заваляються і будуть вийо....ми нє такіє, ми кручє!!!!!!!!111111111 ))))
  • 0

#20 provodar

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 291 повідомлень
  • Місто:Лева

Відправлено 15.04.2008 – 15:40

Ми нє такіє, ми кручє!!!!!!!!111111111 Москалі за все заплатять!

В мене виходить, правда?

Доповнення до пункту 1. Зареєструйся на форумі. Вибери нік: зліва внизу кнопочка "Адміністрація", обери який найбільш довподоби і зміни одну букву !!!
1. х Створюй побільше повідомлень типу "ДОПОМОЖІТЬ будь-ласка! Мої повідомлення кудись діваються!"
1. х+1 Якщо не згідний з рішенням форумного суду, подавай апеляцію до районного/обласного/ВСУ
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних