Перейти до вмісту

Пошук роботи

Повідомлень в темі: 64

#61 конвалія

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 175 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 30.09.2008 – 18:14

Перегляд дописуБлискавиця (27.09.2008 23:38) писав:

Я знаю точно лиш одну річ : на співбесіді не варто напружуватися і занадто старатися. Бо місць роботи є багато, а почуття власної гідності у нас одне єдине))
Це точно. Вдалий жарт також додає бали, а також вміння спрямувати розмову у потрібне русло.
  • 0

#62 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 20.12.2008 – 13:12

Я добивався бажаної роботи чуть більше 3 років. Я постійно ходив на прийом і дістав просто їх. Склали комісію з 18 людей, і влаштували мені іспит. я пройшов його :happy1:, що правда тоді після цього добре випив пива.
Зараз маю стабільну роботу, отримую свою зарплату. Навіть не дивлячись на економічну кризу, моє підприємство працює більш менш нормально. Поки звільнень не намічається, може хіба що трохи зарплату скорочать. Колектив має близько 8000 людей :rolleyes:.
  • 0

#63 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м. Львів

Відправлено 03.02.2009 – 12:47

Перегляд дописуконвалія (14.04.2008 10:10) писав:

Пошук роботи, це те, з чим рано чи пізно стикається кожна людина. Сама пройшла немало співбесід, заповнила купу анкет, складала десятки тестів... Найбільше була шокована від співбесіди в рекрутинговому агенстві - таких тупих питань назадавали. Тепер стало цікаво, чи мають такі компанії в Україні шанс на виживання і чи вони потрібні взагалі?

Я думаю, що не важливо які питання задають в місцях пропозиції роботи. Важливо тільки те, чи справиш ти хороше враження на співбесідника. Важливий не тільки зовнішній вигляд (хоча по ньому зустрічають), а й фаховий рівень людини. Рекрутингові компанії - це варіант. Але дуже рідко можна знайти там хорошу роботу. Переважно в великих успішних компаніях є свій менеджер з персоналу, який підбирає кадри для цієї компанії. Це кращий варіант, ніж "закидати" резюме в рекрутингові агенції.
Я дуже довго шукала таку роботу, яка би мене задовольняла і фінансово і морально. Пройшла масу співбесід, заповнила величезну кількість анкет. Але, я вважаю, що коли людина має вищу освіту, хоч якийсь стаж роботи в цій сфері, ініціативність і бажання працювати, то рано чи пізно така людина знайде ту роботу, про яку вона мріяла!
  • 0

#64 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 18.02.2009 – 20:36

Повертаю. Не моє.
  • 0

#65 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 28.02.2009 – 15:57

Розкажу як я сам влаштувався на роботу. Я після закінчення Ліцею ставав в Центр Зайнятості 4 раза, і постійно мене знімали. Перший раз працював підсобним робітником "чорноробочим" пів року. Потім знову безробіття. Я почтупив вчитися заочно, і вже закінчив. Я був безробітній 3 роки! Протягом цього періоду ходив на прийом в одну організацію. Мені постійно відмовляли і казали що місць не має. Я протягом 3 років, 2 раза в неділю туди ходив і все таки добився роботи. Мене прийняли і потірібно було проходити медкомісію. Проходив довго, а точніше 3 неділі. Потім співбесіда. На співбесіді був директор, головний інженер, і багато інших чиновників. Всього 18 чоловік. Співбесіда тривала майже 30 хвилин, я засікав. Вже працюю рік, а неділю назад отримав 3 разряд. А брали мене по 2, так би мовити влаштували випробувальний термін. На разряд здавав теж проходив комісію, співбесіду. Робота стабільна, гроші платять, дають талони на обід. Талон вартістью 11 гривень. Ось така сказочка дітки. Хто має ціль, той її доб"ється незважаючи на перешкоди.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua