Перейти до вмісту

Пошук роботи

Повідомлень в темі: 64

#41 конвалія

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 175 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 18.06.2008 – 11:44

Сьогодні натрапила на цікаве оголошення:
Пропонуємо роботу касирам-екскурсоводам. :happy1:
Навіть не знала про таку професію :cool2:
  • 0

#42 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 449 повідомлень
  • Місто:Ukraine(I'm back)

Відправлено 18.06.2008 – 12:26

Перегляд дописуконвалія (18.06.2008 11:44) писав:

Сьогодні натрапила на цікаве оголошення:
Пропонуємо роботу касирам-екскурсоводам. :happy1:
Навіть не знала про таку професію :blink:

гггг :cool2:

а як це?
  • 0

#43 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3642 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 15.07.2008 – 21:05

шукаючи роботу потрапляю на різні співбесіди, і там мене зустрічають різні люди, дивляться вони звичайно не прямо на мене, а стараються читати міжстрічок
цікаво, як в вас проходили співбесіди, і може існують якісь задумки на цю тему, бо в мене щось ніяких, тільки співбесіда за співбесіда:prapor3:
  • 0

#44 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 15.07.2008 – 21:18

О! Чувааак :happy1: Ти не один таке пережив :lol: З кожною співбесідою набуваєшся досвіду, сміливості, хитрості :D То всьо так має бути! А задумкі такі: будь серйозним при співбесіді, чітко відповідай на запитання, деколи мож пожартувати(як я робив :prapor3:) Будь відкритим, ти себе представляєш(аля шоу-бізнес) :) Ага і ше один з важливих атрибутів: мусиш бути одягненим по-діловому! Успіхів!!!
  • 0

#45 MaryAnn

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 221 повідомлень
  • Місто:Smila

Відправлено 15.07.2008 – 22:42

Перегляд дописуKatod (15.07.2008 22:05) писав:

шукаючи роботу потрапляю на різні співбесіди, і там мене зустрічають різні люди, дивляться вони звичайно не прямо на мене, а стараються читати міжстрічок
цікаво, як в вас проходили співбесіди, і може існують якісь задумки на цю тему, бо в мене щось ніяких, тільки співбесіда за співбесіда:D
хм, дорогий Katod! по-перше, кльова тема! :happy1: по-друге, співбесіда залежить від декількох факторів:
перше.твій вигляд.він справляє найперше враження про тебе. тому, необхідно виглядати на всі 100%! це стосується не тільки одягу, а також і виразу твого обличчя!
друге.твоя поведінка. ти повинен бути невимушеним, впевненим у собі, ввічливим, "світися"! будь приємним! УСМІХАЙСЯ! :prapor3:
третє. ВІР У СЕБЕ та СВОЇ СИЛИ!
все буде добре, от побачиш! :lol:
  • 0

#46 конвалія

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 175 повідомлень

Відправлено 16.07.2008 – 09:45

Перегляд дописуMaryAnn (15.07.2008 23:42) писав:

хм, дорогий Katod! по-перше, кльова тема! :happy1: по-друге, співбесіда залежить від декількох факторів:
перше.твій вигляд.він справляє найперше враження про тебе. тому, необхідно виглядати на всі 100%! це стосується не тільки одягу, а також і виразу твого обличчя!
друге.твоя поведінка. ти повинен бути невимушеним, впевненим у собі, ввічливим, "світися"! будь приємним! УСМІХАЙСЯ! :prapor3:
третє. ВІР У СЕБЕ та СВОЇ СИЛИ!
все буде добре, от побачиш! :D

Головне зберігати здорові пропорції, а то подумають, що ти недоумок - весь час усміхаєшся :lol: .
А насправді варто себе налаштувати, що на співбесіді не тебе вибирають, а ти вибираєш потенційного роботодавця.

ПС. Подібна тема вже є - "Пошук роботи".
  • 0

#47 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 16.07.2008 – 09:57

У мене всі співбесіди були формальними, для галочки. Питання по прийому на роботу вирішувались до того.

З'єднано.
  • 0

#48 ..маленька Мігерка..

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень

Відправлено 16.07.2008 – 19:16

Перегляд дописуконвалія (16.07.2008 10:45) писав:

А насправді варто себе налаштувати, що на співбесіді не тебе вибирають, а ти вибираєш потенційного роботодавця.

..і то правда..на останній співбесіді я почувала себе дуже вільно..спокійно..і впевнено..і була налаштована саме за принципом що я вибираю..після співбесіди я була з друзями і вголос, якби про себе спитала "дивно, а чому вони мені не дзвонять???"..за декілька хвилин пролунав дзвінок..де сказали, що я прийнята на роботу..

• 0

#49 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 14.08.2008 – 12:08

Щойно зателефонувала подруга. Вся заплакана. Хотіла влаштуватись на роботу тут в Дніпропетровську. Так їй відмовили знаєте по якій причині? Що в неї сильний український акцент, коли вона російською говорить. А треба спілкуватись саме російською. Хіба вона винна в тому, що більшість свого життя прожила в Закарпатській області? Пропонувала українською розмовляти, так їй сказали вчити російську. :cool2: :rolleyes:
  • 0

#50 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 19.08.2008 – 00:58

Перегляд допису=MAVKA= (14.08.2008 13:08) писав:

Щойно зателефонувала подруга. Вся заплакана. Хотіла влаштуватись на роботу тут в Дніпропетровську. Так їй відмовили знаєте по якій причині? Що в неї сильний український акцент, коли вона російською говорить. А треба спілкуватись саме російською. Хіба вона винна в тому, що більшість свого життя прожила в Закарпатській області? Пропонувала українською розмовляти, так їй сказали вчити російську. :) :)

Ось тут юристи жваво виграють справу, якщо вірно подати.

Це нонсенс, тільки в Україні можливі такі випадки.

Чому я ненавиджу москалів? хм.. :)
  • 0

#51 конвалія

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 175 повідомлень

Відправлено 19.08.2008 – 10:18

Перегляд дописуbamik (19.08.2008 01:58) писав:

Ось тут юристи жваво виграють справу, якщо вірно подати.

Це нонсенс, тільки в Україні можливі такі випадки.

Чому я ненавиджу москалів? хм.. :rolleyes:
Виграли справу і що далі? Суд змусив би взяти її на роботу? Навіть в такому випадку, краще зразу одержати відмову, ніж мучитись в такому колективі і з таким керівництвом.
  • 0

#52 lorelei

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень
  • Місто:Калуш ->Львів

Відправлено 19.08.2008 – 10:36

У Львові мій хороший знайомий, щирий українець, працює на Дніпропетровській фірмі. Там йому треба було оформляти звіти і говорити з начальством російською. Він звичайно не погодився, влаштував скандал на роботі, казав "Хочете звільняйте мене, але російською ні писати ні говорити не буду!". так от його не звільнили, дозволили говорити і писати як хоче. Тепер на роботі його всі поважають за вміння відстояти свою думку.

Цитата

Щойно зателефонувала подруга. Вся заплакана. Хотіла влаштуватись на роботу тут в Дніпропетровську. Так їй відмовили знаєте по якій причині? Що в неї сильний український акцент, коли вона російською говорить. А треба спілкуватись саме російською. Хіба вона винна в тому, що більшість свого життя прожила в Закарпатській області? Пропонувала українською розмовляти, так їй сказали вчити російську. cry.gif mad.gif
Це жахливо, але напевно в такому випадку, коли цінуються не професійні якості, а мова, краще піти шукати того, хто правильно оцінить її вміння.
  • 0

#53 Пляма

спонтанна...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 738 повідомлень
  • Місто:|LemberG|

Відправлено 19.08.2008 – 11:15

ну доприкладу я теж трохи находилася по співбесідах...і дійсно "обирала потенційного роботодавця"...
Зараз я працюю у фірмі, куди я надіслала резюме, згодом мені подзвонили, щоб прийшла заповнила анкету і одразу пройшла співбесіду із директором...Доречі, розмова була вільна і невимушена. Я сама попрохала мене повідомити про будь-який результат. До кінця тижня мені мали передзвонити, але того не сталось, тому я сама надіслала на електронну пошту "нагадування" і у результаті мене запросили працювати)
  • 0

#54 конвалія

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 175 повідомлень

Відправлено 31.08.2008 – 20:45

А як ви ставитесь до кадрових агенств? Я була колись в одному з них на співбесіді, але реально ще не знаю жодної людини, яка б через них знайшла роботу. Якщо такі є серед теревенівців, зголосіться - будем створювати власну Червону книгу :rolleyes: .
  • 0

#55 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 31.08.2008 – 20:56

Перегляд дописуконвалія (31.08.2008 21:45) писав:

А як ви ставитесь до кадрових агенств? Я була колись в одному з них на співбесіді, але реально ще не знаю жодної людини, яка б через них знайшла роботу. Якщо такі є серед теревенівців, зголосіться - будем створювати власну Червону книгу :rolleyes: .
Також моє резюме валяється в базах кількох кадровиків :) Навіть дзвонили і повідомляли про відкриті вакансії... Одного разу запросили на співбесіду, але вакансія була така, шо я її без кадровиків находив.. куроче наразі пробивався своїми силами, без кадрових агенств...
Нагадй будь-ласка, яку роботу шукаєш?
  • 0

#56 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 27.09.2008 – 16:24

Від першої (кваліфікаційної) розмови багато залежить при прийманні на роботу, народ каже, що слід уникати таких речей, щоб не втратити шансів від самого початку
1. Брехня.
2. Нарікання на попереднього працедавця.
3. Неправильний одяг.
4. Ввімкнений мобільний телефон.

Щось пропущено?
  • 0

#57 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 27.09.2008 – 16:36

Перегляд дописуWeber (27.09.2008 16:24) писав:

Щось пропущено?
Так.

Перегляд дописуWeber (27.09.2008 16:24) писав:

1. Брехня.
Викрита і доведена брехня. Сама брехня, якщо залишиться невиявленою, не шкодить - навіть допомагає.
  • 0

#58 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 27.09.2008 – 16:41

Перегляд дописуПавлина (27.09.2008 16:36) писав:

Так.
Викрита і доведена брехня. Сама брехня, якщо залишиться невиявленою, не шкодить - навіть допомагає.
Але будь-яка брехня кінець-кінців вилізе...
  • 0

#59 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 27.09.2008 – 16:47

теми з"єднано
  • 0

#60 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 27.09.2008 – 22:38

Я знаю точно лиш одну річ : на співбесіді не варто напружуватися і занадто старатися. Бо місць роботи є багато, а почуття власної гідності у нас одне єдине))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних