Перейти до вмісту

Міні-чат

Останнє в міні-чаті
Pavlo_Taiko : (20.08.2015 – 07:37) Це звісно не значить, що все, з чим ти не згоден - обов'язково є істиною. Звісно що ні. Просто ти як опонент у суперечці нічого не вартий, адже тебе переконати неможливо навіть істотними аргументами. Тому і сенсу з тобою сперечатися немає.
Pavlo_Taiko : (20.08.2015 – 07:34) Та ні фростише, просто тобі щось пояснити - дуже важко. Навіть якусь простеньку задачку. А якісь абстрактні речі - так взагалі неможливо. І так само важко зрозуміти твою мову, яка так само далека від української як хінді. Тут радше можна згадати приказку про сімох вчених і одного дурня.
фростыш_дурак : (16.08.2015 – 12:18) (((_Ікс))): тобто проста людина, яка задає прості запитання - то є "суб’єкт з яким нічого дискутувати"? Звичайно, мабуть у мене не вистачить геніальності зрозуміти до чого гра Го і "боротьба між націями", так-само я не розумію до чого Кубик-Рубик і "боротьба між класами ". Я часто зустрічав, на своє нещастя , людей для яких їхня "істина" - була абсолютна, як , як я не знаю: як абсолютний час у Перетвореннях Г.-Галілея для ІСВ , і замість того щоб її пояснити , вони "вмикають шифри" , і уявляють що вони "творці нового чогось-там" . Якщо ви гадаєте, що я не розумію (не бачив ) , що коїлось там, чи коїться там.., чи ще десь , ну , скажімо так "бачив на власні очі" .
Pavlo_Taiko : (16.08.2015 – 08:14) Постав MessageEase. Дуже рекомендую. Там правда треба чорна магія, аби додати є, ї, ґ та і. І трішки часу аби звикнути. А щодо гнусмосу, я тобі так скажу - там ніхто не користувався телефонами від гнусмосу.
Pavlo_Taiko : (16.08.2015 – 07:54) Ти там, що, з HPUX дописуєш?
Pavlo_Taiko : (16.08.2015 – 07:53) Чого "ми" створили? Лолщо? Я що - схожий на чувака, який пише кернел?
_Ex : (16.08.2015 – 01:25) так, дуже адекватне порівняння - заклик ігнорувати глупство порівняти з совйетською репресивною машиною... за адекватністю - майже те саме, шо й попереднє уточнення: "не кацапи а рф". ок, ще одна спроба: ю сі, фростиш, просто є речі, про які нічого дискутувати, є субєкти з якими нічого дискутувати про шо небудь, а є ситуації коли це поєднується в одне. оце воно - правильна відповідь. далі. павле тайко, от ти причепився з своїми великими літерами. скажи тоді, а чого ж ви там у гнусмасі створили таку садистичну клавіатуру, шо на ній би і сам чорт не написав ніц без пари з вух. це при тому шо в нього професійно мала б стійкість до стресу й підвищених температур бути. от наваяли вибачте какашок на своїх фреймворках, а тепер бачте, люди не так пишуть. тут ще я так розумію, треба подякувати - шо пробіл додумались зробити. нема нормального ентера, нема нормального копіпаста, нема нормального нічого, хоч пробіл є. а то було б взагалі як в середньовічних літописах - одним кілометровим "вужем". не дообуйся, я використовую відроїд - це вимагає терпіння від усіх.
фростыш_дурак : (16.08.2015 – 00:08) О. Прогрес. Відписую вам у "Альтернативному_Флуді" .
Pavlo_Taiko : (15.08.2015 – 21:52) Ось зараз ти написав зрозуміло, до цього ти писав якусь тарабарщину. Тебе дуже важко зрозуміти, важче ніж Ех_, а він пише без великих літер і абзаців. Я на тебе і так витратив чимало зусиль, тому якщо хочеш спілкуватись зі мною - пиши зрозуміло. Якщо ж ні - ну не дуже й то хотілося.
фростыш_дурак : (15.08.2015 – 20:41) Тобто ви нездатні зрозуміти що я печатю, еммм, невже так важко зрозуміти декілька речень? Я не розумію. Я начебто на Укр. мові печатаю. Чи це ви просто, по якійсь причині нехочете пояснити мені те що ви напечатали, і не бажаєте на прості питання відповідати? Дивно. Отже можливо , ви боїтесь виявитись неправим ? Я от, коли мені було щось незрозуміло по задачці про "падіння через тунель у масовому шарику", запитував у вас коли мені щось було незрозуміло, і коли я зрозумів що я не правий, по суті, то відразу про це напечатав. А ви на питання, відповідаєте, якимись, ммм, ну я незнаю.. То що? Як це мені розуміти? Ви здаєтеся? о_о Я так до суті , не "дістанусь", принаймні ви , як я розумію або нічого не знаєте, або чому боєтесь печатати..
Pavlo_Taiko : (15.08.2015 – 20:04) Я дійсно намагався читати, але таке враження що герою спеціальної олімпіади повиривали пальці і заставили друкувати. Читай більше книжок, почни з рідної мови за п'ятий клас.
фростыш_дурак : (15.08.2015 – 19:45) "Тікаєте"? Чи правда "серце коле" ? Якщо я не правий, так підкажіть мені правду?
Pavlo_Taiko : (15.08.2015 – 19:31) іди убийся, твої дописи неможливо читати
фростыш_дурак : (15.08.2015 – 17:58) ((((П_Т)))). - тобто люди народжуються уже із певними "моральними" принципами, і установами, там позицією в житті, відносно чогось там.. ? ((((_Ікс)))) . - в часи СССР, людей які намагались розібратись у суті речей - ігнорували, а якщо вони таки не відступали, ну, ммм, тоді часто траплялось так, що ігнорувати ставало нікого.... тому: "братове ігноруйте" (тобто ігноруйте людину, яка ставить прості запитання - мене :P ) - це дивна логіка, для людини яка цікавиться Природничими Науками, доречі, я гадаю : "(...), братове! корисно майже як поцілунки", це малось на увазі поцілунки між братове ? Впринципі, я думаю в цьому плані, немає різниці чи цілуються різні статі, чи однакові, поцілунки будуть корисні в будь-якому випадку , і для братове і для сестрове :lol: - жартую, жартую.
Pavlo_Taiko : (15.08.2015 – 11:07) Нічого особистого, Алєксандре. Я знаю, ти не винен, що таким народився.
фростыш_дурак : (15.08.2015 – 08:19) Відповів у Альтернативному_Флуді, "під спойлером" .
Shіver2005 : (15.08.2015 – 07:21) Фростишу, ти ж бачиш, як добрі та ввічливі пояснюють тобі хто такі кацапи. Не змагайся з ними.
_Ex : (15.08.2015 – 01:04) геніально - "то не кацапи напали на україну, а рф". ви знаєте, фростиш, навіть я вважав вас меншим дурнем ніж ви як виявляється є. і, дивлячись на оці рЯдна, тепер вже повсюди тут, ще приходить думка, шо ви просто схиблений один. в такому разі - глупець буде той хто намагатиметься вам шось доводити. це ж очевидно - схибленим неможливо нічого довести. вони ж не слухають навіть, про здатність сприймати вже годі й казати. але, оскіке я сам ідіот, мав би вже давно піти покурити як і збирався і займатися своїми справами, замість звертати увагу на ваші бздури, але ж ідіот, - то я все ж зроблю одну ремарку - так, на нас напала рф, ви навіть можете назвати номер якоїсь там бригади якогось там гру чи ще якоїсь хуйні, і ви будете формальго праві сказавши -на нас напала бригада номер там якийсь якоїсь там хуйні, - це саме вони, напали, можна ще сказати шо вони люди планети земля, наче як, члени оон, а не равлики чи шакали наприклад. або взагалі сказати шо - це формально - таке саме населення, тіке трохи північносхідніше, от воно напало. тіке все це начебто нехибне формулювання має таки одну хибу - насправді це ж його мета - закрити справжнього рушія, от "неясно" по-перше- а шо таке РФ? і друге - чого? чого і для чого вони це зробили? те рефе, чого воно напало, не кацапи а рефе? ... ви розумієте наскіке дурнем ви дали себе зробити? я зараз вам поясню. самі кацапи кажуть за шо вони воюють і чого вони це роблять, вони викладають свої вологі фантазії в фейсбук, не соромляться, там все ясно - рускій мір. два слова описали все чітко і ясно, цей маркер узнАє кажен хто мав собі за щастя родитися у східній європі. А ВИ ви отакий інтелектуальний викидень вирощений ненавидіти все нацональне, ВИ не знаєте, шо таке рф, для чого і через шо і заради чого вони воюють. у нас, для це рефе убиває тут у нас. не кацапи а рефе. вони знають, вони кажуть не криючись, вони хвастають вони радо розказують про це, і тіке а ви ви один "не знаєте". тіке таким як ви -це не кацапи це рефе. бо у вас в мізках тіке одна настройка - срати на все де зявляється слово нація. оцей примітивний оцей тупий рефлекс перекриває весь здоровий глузд. людина готова закрити очі на все, на всі факти в неї одна агенда - ненавидіти національне. і зрештою, людина перетвлрюється в спанчбоба, яку вистачає на отаке - розродитися перлом наведеним мною вище: "на нас не кацапи напали, а рф". вітаю, в інтрнетеі подібну геніальність характеризують чимсь накшталт такого- "мозг рака". єдина правильна дія тут це ігнорувати вас, і вашу озобочену дурість. нажаль, ми не ідеальні, і ось я дав волю своїм емоціям змарнувати скікесь там хвилин часу витратити на абсолютно безнадійну справу шось донести такому як ви. ех, ну зато проміжок між двума скуреними цигарками буде довший - яке не яке покращення статистики мінімізації шкоди від куріння. ігноруйте глупість, братове! це корисно майже як поцілунки.
фростыш_дурак : (14.08.2015 – 22:24) Ви ж пане Павле_Т, люди з ваших слів "не гуманітарна", я допускаю - "технарна" . Нерозумію знову, "Ракова пухлина" , "личинка" , "тіло планети" Тобто "кацап," личинка, маленький "кацап" народжується і стає ворогом "всього живого", - нерозумію. Поясність хоч трішки, уже ж зважте на мою "гуманітарність" _____________________якщо можна, давайте перейдемо у "Фулд" , або "Альтернативний флуд", я наврядче довго зможу відповідати в цьому "чаті" , у мене все тут "тормозе", "глюче" , і "лагає" , я не знаю як це ще можна виразити...
Pavlo_Taiko : (14.08.2015 – 21:25) Ой, тільки не починай гратися в терміни. Це вульгарно. Кацап - це є кацап. Сам сатана в тілі людини. Від малої личинки, до здорового мурла. Це ракова пухлина на тілі планети.
фростыш_дурак : (14.08.2015 – 21:20) Мммм. Тобто, щоб виявитися отою "нечистю", потрібно, наприклад - народитися "кацапом"? Чи я щось , не розумію.?
Pavlo_Taiko : (14.08.2015 – 20:54) Як завжди багато букв, але мало змісту. Кацапи - це огидна жирна жаба, яка завжди буде своїм брудним диханням паплюжити Україну. Це було раніше, це є зараз, так буде надалі. Кацап - це основний ворог людства, і наша священна місія боронити європейську цивілізацію від цієї нечисті.
фростыш_дурак : (14.08.2015 – 19:46) Не чув ніякого Оріра, мабуть то цікаво... Та ні , пане Павле_Т . , то не "кацапи" напали на Україну, то напала РФ. Оті "кацапи" , то є організовані , підпорядковані, виховані на найкращих традиціях "марксизму_ленінізму" , із привитою ностільгією за "билой мощь’ю" , ну і т.д. Тут немає ніякої різниці, чи то були б "кацапи", чи "хохли", чи росіяни, чи уркаїнці, чи французи, ну і т.д. Пов’язувати "це" із походженням, ну не смішіть.... Здорова така, сильна імперія, вирішила заграбастати , маленьку таку, країну (порівняно :) ), люди в якій просто хочуть жити, жити нормально, і вибирати свою владу, а не "лягати" під чіюсь там, і не важливо хто ті люди за походженням, історично так склалось, що на тер. України, жили то кочові племена, то ще хтось, то ще хтось, ну і т.д., я думаю ясно до чого я веду... Отака от біда, чи я не правий? А всі оті ваші, казочки про "нація", "шмації", "походження", "одна нація напала на іншу" - то є не вірно,. Я правий? Давайте краще , у "Флуді" печатайте, мене зморює печатати в цьому "чаті".
Pavlo_Taiko : (14.08.2015 – 19:04) Архітектура - це одне, етика - геть інше. Як казав мій дядько "Читай Оріра, те, про що він пише, з 60х не змінилося". Архітектура плинна, а люди - ні. Кацапи як були мудаками, так ними і зосталися. І війна на сході найкращий тому доказ.
фростыш_дурак : (14.08.2015 – 14:47) Ну, я гадаю не варто надавати великою уваги, і тим більше керуватися, тим що написано у творах , хай навіть і відомого в Україні, Гуманітарія більше 150-ти років тому назад... Це те саме, що будувати Лондон, на творах Шекспіра , воно то почитати можна, і мені подобається "Роме і Джуль’єтта" , так-само як і віршики Шевченка, оповіданнячка Гоголя , ну і т.д. Головне не сприймати їх занадто буквально. :) - НМСД
Shіver2005 : (13.08.2015 – 21:39) підступні білі люди
Друг Бобер : (13.08.2015 – 19:56) Як каже народна мудрість: мовчання - золото.
У твоїх словах відчувається нотка заздрості.
Всім відомо: КОХАЙТЕСЯ, ЧОРНОБРИВІ, ТА НЕ З МОСКАЛЯМИ, як писав Тарас Шевченко.
Shіver2005 : (13.08.2015 – 18:20) Кохайте його
Друг Бобер : (13.08.2015 – 08:07) Уу такому разі КОХАЙТЕЯ!
Pavlo_Taiko : (12.08.2015 – 19:03) Був один флуд з простирадлами, тепер - два.
Pavlo_Taiko : (11.08.2015 – 07:56) Ну ти ще пишеш тут про НЛО і пропагуєш ідеї людей, що писали про енергію інопланетян. Тому твоя думка мені ну не дуже цікава.
фростыш_дурак : (11.08.2015 – 04:39) Ааа, а я чомусь вважаю, що ваш висновок не об’єктивно характеризує окремого "печатальника" (а не те що 3/4 усіх укр. мовних користувачів...), зате прекрасно "вскриває" ваші, ммм, характерні особливості. 8-)
Pavlo_Taiko : (10.08.2015 – 07:35) Я можу лише робити гіпотези, щодо того, хто там на тому кінці доки людина мовчить. Однак як тільки вона починає писати - все стає зрозуміло.
фростыш_дурак : (10.08.2015 – 04:07) Пане ХКВ, - демократичні держави, у війні є безжальними, це одна із наймогутніших і найжорстокіш сил на п. Земля, на цей час. Звичайно держави побудовані на націоналізмі, тоталітаризмі, і т.д. також дуже могутні (КНР, РФ, ІРАН, КНДР, ..., ), як ви думаєте, які шанси у ІДІтаЛ , у ВІЙНІ НА ЗНИЩЕННЯ проти Дяді Сема? - Виражу власну думку, я ставлю на те, що 99% "популяції", ІДІтаЛ буде знищено у перші 20хв, враховуючи час вибуху 50-ти мегатонної боєголовки (~20 сек) . :lol: , але то інша справа, зовсім інша... ІЗРАЇЛЬ - має довгу, "криваву" історію воєн із теократичним "арабськським світом", там перемішались етнічні питання, релігійні проблеми, і територіальні суперечки, деяка "ненависть" євреїв до арабів, і навпаки - то не націоналізм, а просто історичні передумови і реакціонізм, я би навіть сказав, що там суперечка стилів життя , і релігій.. .... Пане Павле_Т, я в котрий раз дивуюсь вашій, непересічній логіці... "3/4 україномовних людей з доступом до мережі - дибіли", та ще й "повні". Ну, що я вам можу сказати. Чи ви знаєте, хто сидить на "тому кінці дроту"? Ви є всезнаючий комп’.терний мозок, чи пророк якийсь? Отже, я роблю висновок - ви апріорі, не можете знати що за людина на "тому кінці дроту"! --------> Ваше судження про "дибілів", є суб’єктивне, не знасноване на об’єктивних фактах. --------------> На чому воно засноване? ---------------> Наважуся, передбачити, що на власному, суб’єктивному досвіді, зокрема т.з. проблемі "індивідуума як центру Всесвіту", "індивідуума як геніальної, довершеної істоти", ну і т.д. :lol: ахахаааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааах. пардон.
Pavlo_Taiko : (09.08.2015 – 21:39) Хтось чув легенди про адміністрацію? Це такі лицарі в білих латах, що рятують форум від @#!%@$%@#
Pavlo_Taiko : (09.08.2015 – 20:16) Наприклад у нас є користувач, 80% дописів якого складаються з його мрій про оральний секс з іншим чоловіком. Я не гомофоб - зрозумійте мене правильно - епігенетичні відхилення і все таке, однак нащо це так афішувати?
Pavlo_Taiko : (09.08.2015 – 20:13) Анархія працює лише тоді, коли всі люди нормальні. В таких умовах і демократія буде працювати. Проблема в тому, що навіть україномовні люди з доступом до мережі на 3/4 повні дебіли, про що свідчить даний форум.
Друг Бобер : (09.08.2015 – 17:53) Це все деталі, а у більшій мірі, якщо чесно, - дурниця.
Анархія - мати порядку (Proudhon).
Ось на чому державу треба будувати.
Pavlo_Taiko : (09.08.2015 – 17:28) лол, у Ізраїлю дві державні мови - іврит та арабська, це каже нам про те, що не такі вони вже й і націоналісти, і що вони також потерпають від арабів. Он у кацапів демократія лише на папері, а мусульман повний москвабад.
Хмурий Князь... : (09.08.2015 – 15:47) ті, хто будує державу на модному тренді "демократія" - потерпають від навали ісламістів, і не здатні їм опиратися і тим більш не здатні ні на яку війну.
ті хто будує державу на жорсткому націоналізмі, навіть фашизмі - і на національній релігії - ті щемлять ворогів і процвітають. Я маю на увазі Ізраїль.
Shіver2005 : (09.08.2015 – 15:45) Вірно підмітив. Не вистачає спису.
фростыш_дурак : (09.08.2015 – 15:29) Козацька Кошова Отаманщина, давно "канула в лету" . Так це , свого роду героїчна історія для школярів , про тодішніх мешканців на тер. суч. України, але не більше того. Щоб зупинити оте "чортішо", що називає себе РФ, від дестабілізації і руйнування Української Державності, потрібні не "козаки і, не шаблі" , а потужна армія, сильна економіка, класний рівень життя, для простих людей,, дочорта супутників шпигунів, і і пару тисяч термоядерних боєголовок хВ , і смішно і грішно. А, і саме головне, треба будувати державу, на модному тренді - Демократії, а не на вісталому, печальному архаїзмі - націоналізмі, інакше вона буде приречена на крах. - На мою скромну думку.
Shіver2005 : (09.08.2015 – 15:25) Яке слово?
Друг Бобер : (09.08.2015 – 15:13) На жаль, твої слова не вдалі у даному випадку. Як каже народне прислів’я, слово не горобець, випустиш - не впіймаєш. Одне з двох, або доведеться тобі визнати себе кацапом, або визнати свою неправоту.
Інакше ти за свої слова не відповідаєш.
Shіver2005 : (09.08.2015 – 15:03) Бобре, де твоя шабля?
Shіver2005 : (09.08.2015 – 15:01) відверту дурню не заперечую, бо це показує кумедність співрозмовника
Друг Бобер : (09.08.2015 – 14:56) коли козак шаблею блисне, кацап в штани дрисне
Хмурий Князь... : (09.08.2015 – 14:55) не заперечив, що ненавидить українців О_О
Shіver2005 : (09.08.2015 – 14:26) 1) я не вважаю себе за еталон українця, еталону взагалі немає 2) надто добре знаю історію уніатів, новий президент польщі запропонував нові кайданки для України під старим соусом - буцімто об'єднання держав, тож час показав рацію моїх міркувань.
Хмурий Князь... : (09.08.2015 – 14:17) Ми живемо в російськомовному медіа середовищі, і опиратися йому дуже важко. дуже сильна ця течія тут, а там і ще сильніша - але він опирається, має силу плсти проти цієї течії, за це йому шана і повага. Шіверу краще вдається протистояти русифікації, ніж мені, в складніших ніж у мене умовах. Але в іншому - ціла біда. Особливо в тому, що назвав себе бандерівцем і закликає уніятів на ножі.
Змінмтм розмір міні-чату
BB-коди в чаті вимкнені.

  • 2064 Всього повідомлень
  • Маківка (316) Найактивніший
  • 2 Всього модераторів (Групи)
  • 0 Всього модераторів (Користувачі)

0
 відвідувачів (за останні 10 хвилин)
0 користувачів, 0 гостей, 0 прихованих користувачів

Powered by Shoutbox 1.2.4 © 2015, by Michael McCune