Перейти до вмісту

Правила

1. Загальні положення:

1.1. Всі повідомлення відображають думку авторів і адміністрація порталу за зміст повідомлень відповідальності не несе; Публікуючи повідомлення, учасник бере на себе відповідальність за їх зміст і розуміє, що в разі порушення правил форуму до нього буде застосовано штрафні санкції. Незнання цих правил не звільняє від відповідальності.
1.2. Мовою спілкування на форумі є українська (суржик не забороняється, проте засуджується, іноземні мови дозволяються тільки в цитатах);
1.3. Форум, чат, міні-чат та новини на цьому сайті є постмодерованими. Ці правила розповсюджуються на форум, міні-чат та новини.

2. На форумі не можна:
(Усне покарання, дописи видаляються чи корегуються)

2.1. Створювати повідомлення, що не несуть корисної інформації (флуд) чи складаються лише зі смайликів; дописи, що мають лише власне ставлення до теми або допису без ширшого обґрунтування (на зразок "Дякую", "+1", "смішно", "не подобається", "проти" і т. ін.).
Також надмірно відхилятися від початкової теми обговорення (офтопити).
2.2. Створювати гіперпосилання без пояснень.
2.3. Розміщувати статті, великі передруки, новини, прес-релізи, нормативні акти в повному обсязі.
2.4. Спілкуватися, наводити чи цитувати тексти іноземними мовами, без подання їх у відповідній формі (цитування із зазначенням джерела) та додавання повного або часткового (що відображає суть) перекладу українською мовою.
2.5. Дублювати теми або дописи, а також відновлювати дописи, видалені модераторами; Створювати теми з назвами, що не розкривають їхньої суті.

3. На форумі категорично заборонено:
(Покарання відсотками: +10%)
* як вийняток, покарання може бути суворішим – узгоджується з адміністраторами.

3.1. Писати дописи, що містять образи інших осіб, а також публічне вороже з'ясовування відносин (флейм).
3.2. Вживати ненормативну лексику. Лайка допускається лише в цитатах з літературних текстів у разі потреби.
3.3. Публікувати реальні дані про форумчан (прізвища, імена, адреси, телефони, фото) без згоди їхніх власників.
3.4. Розміщення реклами та комерційних оголошень (за винятком розділу «Реклама»).
3.5. Публікувати дописи, що містять цілеспрямоване розпалювання міжнаціональної, міжрасової, міжрелігійної ворожнечі; В інший спосіб порушувати чинне законодавство України;
3.6. Пропагування насилля, публікування матеріалів порнографічного змісту, пропагування статевих збочень, заклики до вживання наркотичних речовин.
Зауваження: обговорення згаданих тем не забороняється.
3.7. Спроби порушення роботи форуму або одержання несанкціонованого доступу до чужих облікових записів; заклики проти адміністрації форуму, некоректні образливі вислови в бік порталу та адміністрації, планування революцій та дій, які спрямовані на погіршення відвідуваності тощо.
3.8. Публічне обговорення дій модераторів. Всі скарги та зауваження щодо діяльності модераторів подаються виключно в приватному порядку.


БАН (блокування аккаунту):

* У разі отримання штрафних балів:
50% - 1 день.
60% - 3 дні
70% - 1 тиждень
80% - 2 тижні
90% - 1 місяць
* У разі створення двох або більше ніків одним користувачем; використання чужого аккаунту.
* Неадекватність, систематичні образи, провокації, загальна безперспективність користувача.
* Спам.


— Заклики до змін чинного ладу та їєрархії на Теревенях караються попередженнями, також баном на тиждень, а при повторному порушенні бан на місяць.
— В окремих випадках модератор може покарати суворіше: додатковими відсотками, а також заборонити писати користувачеві повідомлення на термін до 3-х днів, навіть якщо його рейтинґ порушень <50%.
Штрафні бали можуть бути зняті будь-яким модератором: якщо у користувача попередження менше за 50% — через 30 днів від моменту його одержання, якщо 50% або більше — через 60 днів від моменту одержання останнього попередження.

Відлік терміну дії покарання починається з моменту його отримання

Адміністрація форуму бажає Вам приємного спілкування. Ставтесь до інших Користувачів так, як Ви хотіли б, щоб ставилися до Вас.


Автори правил:
Ластівочка
Olexandr
Олеська


Затверджено 04.02.2012
MrGALL
Nolex